Jak správně vybrat paddleboard ?

Co je to paddleboarding /SUP/ ?

Stand Up Paddle / zkratka SUP/ neboli paddleboarding je vodní sport, při kterém stojíme na prkně a s pádlem v ruce se uvádíme do pohybu. Je to sport , který provozujeme na rybníku, jezeře, řece nebo moři.

Nemusíte být zkušení ani sportovně zdatní. Jde jen o zábavu a odreagování se a pohyb na čerstvém vzduchu. Úplný nováček si jízdu osvojí během 15 min. .

2W sports paddleboardy

nabízí velice kvalitní nafukovací paddleboardy vyrobené technologií drop-stitch . Design, technologie, kvalita zpracování a detail, užitnost.

2W paddleboardy jsou určeny pro širokou veřejnost a rekreační, kondiční ,rehabilitační a sportovní ježdění.

Nafukovací paddleboardy jsou skladné a flexibilní – převážíme je v tašce – bagu včetně nafukovací pumpy a pádla. U vody je za cca. 10 min. nafoukneme a jdeme jezdit. Po jízdě je sfoukneme a složíme do tašky.

2W sports nabízí nafukovací paddleboardy typu :

2W ALLROUND

  • všestranný nafukovací plovák pro každého, včetně rodin s dětmi.

Výhody : velká stabilita / šířka 81 cm /, 3× fixní – ohebné zadní ploutvičky / fins /, které výborně drží směr a jsou určeny i pro nízkou vodní hladinu , odolnost proti mechanickému poškození – téměř nezničitelný. Je vhodný pro všechny typy vodních ploch. Nostnost je do 120 kg. Doporučený tlak pro nafouknutí je 15–18 Psi.

2W ALLROUND Kayak

  • vlastnosti jako výše uvedený model, ale s možností připevnit kajakové sedátko. To znamená, že na tomto plováku můžeme také pádlovat v sedě.

2W TOURING

  • nafukovací plovák vhodný pro každého, určen i pro delší vyjížďky a sportovní jízdu. Na všechny typy vod – řeka, rybník, moře.

Výhody :

O proti typu ALLROUND je rychlejší – má ostřejší špičku a je užší / 76–79 cm /. Má větší nosnost – až 150 kg. Jízda na tomto typu má více sportovní charakter. Doporučený tlak pro nafouknutí je 15–18 Psi.

2W TOURING Kayak

  • vlastnosti jako výše uvedený model, ale s možností připevnit kajakové sedátko. To znamená, že na tomto plováku můžeme také pádlovat v sedě.

2W WIND SUP

  • nafukovací plovák můžeme používat jako normální paddleboard nebo jako plovák pro windsurfing.

Výhody :

Nafukovací plovák má otvor pro kloub a umístění stěžně a windsurfingové plachty. Plovák má taky středovou ploutev / je demontovatelná / pro lepší stabilitu při používání plováku pro windsurfing. To znamená, že na tomto plováku můžeme jezdit s pádlem a nebo s windsurfingovou plachtou. Je to ideální plovák pro učení se základům windsurfingu. Doporučený tlak pro nafouknutí je 15–20 Psi.

2W BIG SUP

  • nafukovací plovák až pro 10 osob. Vhodný pro firmy, sportovní oddíly, hromadné výlety, team building.

Výhody :

Obrovský nafukovací plovák / délka 518 cm, šíře 168 cm, výška 20 cm / , výtlak 1600 l , nosností do 700 kg, veliká stabilita, možnost sdílet zážitky s kamarády při společných jízdách .

Vyzkoušení a testovací jízdy 2W paddleboardů zdarma

Všechny 2W paddleoboardy si můžete zcela zdarma vyzkoušet a otestovat v našich půjčovnách. Volejte na tel.: 777 754 768, 725 800 783

Paddleboardy jsou fajn :

pro relax a pohodu, pro posílení břišních a zádových svalů, pro posílení rovnováhy a zpevnění celého těla, pro dovádění našich dětí na vodě, pro zlepšení naší kondice, pro opalování, pro prozkoumávání zátočin, pláží a ostrůvků apod..

2WSports background 2WSports background