Jak správně vybrat paddleboard ?

Co je to paddleboarding /SUP/ ?

Stand Up Paddle / zkratka SUP/ neboli paddleboarding je vodní sport, při kterém stojíme na prkně a s pádlem v ruce se uvádíme do pohybu. Je to sport , který provozujeme na rybníku, jezeře, řece nebo moři.

Nemusíte být zkušení ani sportovně zdatní. Jde jen o zábavu a odreagování se a pohyb na čerstvém vzduchu. Úplný nováček si jízdu osvojí během 15 min. .


2W sports paddleboardy

2W sports je česká firma, která designuje, testuje a následně vyrábí velice kvalitní nafukovací paddleboardy vyrobené technologií MSL fusion .

 

VÝHODY MSL FUSION TECHNOLOGIE:

• je používána při výrobě nafukovacích paddleboardů nejvyšší kvality

• dvě vrstvy jsou ve výrobě slisovány / slaminovány / pod velkým tlakem bez použití lepidla • výrazné snížení hmotnosti paddleboardů

• vyšší tuhost paddleboardu

• vyšší plnící tlak než u levných paddleboardů

• úspora lepidla oproti levnějším technologiím

• ekologická výroba

Výsledek: celkově vyšší kvalita a užitnost 2W SUP paddleboardů pro naše zákazníky

Design, technologie, kvalita zpracování a smysl pro detail, užitnost, multifunkčnost to jsou všechno znaky 2W paddleboardů.

2W paddleboardy jsou určeny pro širokou veřejnost a rekreační, kondiční ,rehabilitační a sportovní ježdění. Jsou vyvíjeny i pro řeky a nízkou hladinu vody, rybníky, jezera a moře.

Nafukovací 2W paddleboardy jsou skladné a flexibilní – převážíme je v tašce – bagu včetně nafukovací pumpy a pádla. U vody je za cca. 10 min. nafoukneme a jdeme jezdit. Po jízdě je sfoukneme a složíme do tašky. Můžeme je také skladovat nafouknuté v garážích apod..

Všechny informace o 2W paddleboardech najdete na : https://www.2wsports.cz/…ddleboarding

2W sports nabízí nafukovací paddleboardy typu :

2W Alltour 10´8 MSL fusionAlltour je zcela nový typ nafukovacího paddleboardu. Je to nejstabilnější paddleboard na trhu. U Alltour se nám podařilo skloubit stabilitu typu Allround a rychlost typu Touring. Výsledkem je unikátní plovák, který uspokojí opravdu každého. Ostrá špička , šířka plováku 84 cm a širší záď dodává Alltour maximální stabilitu a rychlost jízdy. Novinkou je také boční páska carbon design pro větší tuhost a dokonalejší detail , luxusní bag na kolečkách.

V zadní části 2W paddleboardu jsou umístěny 3× flexibilní ohebné ploutve, které jsou nezničitelné i při nárazu na kamen, písek apod.. Naopak plastové ploutve u konkurenčních výrobců se snadno zlomí … .

Na všech typech 2W paddleboardů jsou nerezová očka pro připevnění 2W kajakové sedačky, kterou během několika sekund připevníme na paddleboard. Potom můžeme 2W paddleboardy používat také v sedě a pádlovat s kajakovým pádlem.

Ideální pro začátečníky a pokročilé, vhodný pro rodiny s dětmi, cvičení jogy. Max. nosnost až 130 kg.
Je vhodný pro všechny typy vodních ploch – rybník , řeka, moře.

Čas nafouknutí cca. 10 min.. Doporučený tlak 15–18 Psi. Vyfouknutí a složení do tašky – cca. 5 min..


2W kajaková sedačka

2W SUP kajaková sedačka se snadno a rychle pomocí 4× upínacích karabin připne k 2W SUP paddleboardům.

Je lehká, ale s pevnými zády. V sedě na plováku si během chvilky pomocí popruhů připravíme ideální pozici pro naše tělo a pohodlné sezení.

Jsme připraveni vyrazit na plavbu v sedě a s kajakovým 2W čtyřdílným pádlem budeme pohodlně a rychle brázdit vodní plochy.

Vhodné pro typy 2W paddleboardů : Alltour 10´8, Touring 11´6 , Touring 12´6, Wind 10´8.

Použitím kajakové sedačky si zvýšíte univerzálnost  2W paddleboardů.
2W TOURING 11´6 MSL fusionTouring je nafukovací paddleboard pro všechny typy vodních ploch – rybník , moře.

Je vhodný i pro jízdu na řece díky 3× ohebným zadním ploutvičkám.

Ostřejší špička, nepatrně menší šířka paddleboardu je vhodná i pro delší projížďky a sportovní pojetí naší jízdy.

Možno používat jako klasický paddleboard nebo po připevnění 2W sedačky jako kajak s kajakovým pádlem.

Oblíbený Touring má oproti loňskému modelu nový typ boční pásky carbon design, pro větší tuhost a dokonalejší detail a také luxusní bag na kolečkách.

Špičkový paddleboard – design, technologie, zpracování, univerzálnost, skvělá cena.

Ideální pro začátečníky a pokročilé, vhodný pro rodiny s dětmi. Max. nosnost až 130 kg. Velice stabilní a odolný plovák, dobře drží směr .


Čas nafouknutí cca. 10 min.. Doporučený tlak 15–18 Psi. Vyfouknutí a složení do tašky – cca. 5 min..


2W TOURING 12´6 MSL fusion
Oblíbený Touring má oproti loňskému modelu nový typ boční pásky carbon design, pro větší tuhost a dokonalejší detail a také luxusní bag na kolečkách, novou race zadní ploutev.

Možno používat jako klasický paddleboard nebo po připevnění 2W sedačky jako kajak s kajakovým pádlem.

Skvělý paddleboard – design, technologie, zpracování a detail, výborná cena oproti konkurenci.

Touring je nafukovací paddleboard pro všechny typy vodních ploch – rybník , řeka, moře.

Ostřejší špička, menší šířka paddleboardu je vhodná i pro delší projížďky a sportovní pojetí naší jízdy . Je rychlý, přesto stabilní.

Max. nosnost až 150 kg. Čas nafouknutí cca. 10 min.. Doporučený tlak 15–20 Psi. Vyfouknutí a složení do tašky – cca. 5 min..


2W WINDSURF 10´8 MSL fusion
Univerzální nafukovací plovák na paddleboard a windsurfing . Po upevnění 2W kajakové sedačky používáme také jako kajak s kajakovým pádlem.

Unikátní víceúčelový nafukovací paddleboard 2W WIND SUP můžeme použít jako klasický paddleboard ve stoje s pádlem nebo si odpočinout při jízdě na kajakovém sedátku nebo v kombinaci s windsurfigovou plachtou.
Na vaše přání dodáme kompletní windsurfingové oplachtění.


Ideální pro relax i sport pro děti i dospělé.

Oproti loňskému modelu má zcela nový tvar , boční pásky carbon design, pro větší tuhost a dokonalejší detail a také luxusní bag na kolečkách.Je rychlejší a stabilnější.

Čas nafouknutí cca. 10 min.. Doporučený tlak 15–20 Psi. Vyfouknutí a složení do tašky – cca. 5 min..


2W BIG Nafukovací plovák až pro 10 osob. Vhodný pro firmy, sportovní oddíly, hromadné výlety, team building.
V loňském roce se 2W BIG SUP stal hitem jako plavidlo např. na sjíždění řeky Vltavy . Pro tyto účely má 2W BIG na palubě mnoho užitečných poutek, které oceníme zejména při sjíždění jezů

Výhody :

Obrovský nafukovací plovák / délka 518 cm, šíře 168 cm, výška 20 cm / , výtlak 1600 l , nosností do 700 kg, veliká stabilita, možnost sdílet zážitky s kamarády při společných jízdách.


Vyzkoušení a testovací jízdy 2W paddleboardů zdarma


Všechny 2W paddleoboardy si můžete zcela zdarma vyzkoušet a otestovat v našich půjčovnách. Volejte na tel.: 777 754 768, 725 800 783


Paddleboardy jsou fajn:


pro relax a pohodu, pro posílení břišních a zádových svalů, pro posílení rovnováhy a zpevnění celého těla, pro dovádění našich dětí na vodě, pro zlepšení naší kondice, pro opalování, pro prozkoumávání zátočin, pláží a ostrůvků apod..2WSports background 2WSports background